Zwroty i reklamacje

Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni od daty odebrania przesyłki na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt wystarczy wypełnić oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość i wysłać go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

POMPOMS Karolina Kanik

ul. Pocztowa 1b/11

43-300 Bielsko-Biała

Formularz do pobrania tutaj

W trosce o środowisko, nie wyrzucaj otrzymanych od nas pudełek, zachowaj je do ewentualnego zwrotu! Wszystkie pudełka z Waszych zwrotów trafią do recyklingu.

Środki zwracamy maksymalnie do 3 dni roboczych po odebraniu przesyłki. Aby zminimalizować okres oczekiwania na zwrot środków uprzejmie prosimy o dołączenie, do przesyłki zwrotnej, oświadczenia o odstąpieniu od umowy w formie papierowej, nawet jeśli oświadczenie zostało uprzednio wysłane w formie elektronicznej. Ułatwia to proces identyfikacji nadawcy w przypadku uszkodzenia w trakcie transportu zwrotnego koperty lub listu przewozowego. 

W przypadku zwrotu towaru prosimy mieć na uwadze, że:

  • Zwracane artykuły muszą znajdować się w takim samym stanie, w jakim zostały otrzymane.
  • Po otrzymaniu przesyłki sprawdzimy stan zwracanych artykułów, zanim zrealizujemy zwrot pieniędzy. Przypominamy, że w przypadku zwrotów  nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem, lub dostarczonych do paczkomatu lub punktu odbioru.

Zwrot pieniędzy dokonywany jest tą samą metodą płatności, jakiej użyto do zakupu produktu.

Reklamacja

W celu złożenia reklamacji, sporządź formularz reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie nazwy produktu i przyczynę reklamacji, datę zakupu oraz wystąpienia wady. Reklamowany produkt należy wysłać na adres:


POMPOMS Karolina Kanik

ul. Pocztowa 1b/11

43-300 Bielsko-Biała

Wymogi podane powyżej mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl