Formy płatności

 

Płatności w naszym sklepie obsługiwane są poprzez system Przelewy24 oraz PayPal. Akceptujemy przelewy z konta bankowego, karty kredytowe VISA, Mastercard, Maestro, płatności Google Pay.

Nowość! Kup teraz zapłać za 30 dni! Masz do 30 dni żeby zapłacić - bez żadnych dodatkowych opłat. W tym czasie możesz spokojnie sprawdzić czy pasują Ci kupione produkty. Podczas wyboru płatności w bramce Przelewy 24 wybierz opcję PayPo. 

 

    

Ochrona Danych:

Certyfikat SSL to rodzaj zabezpieczenia łączności z Internetem. Dzięki niemu przepływ informacji między użytkownikiem a serwerem odbywa się w sposób tajny – nikt poza uprawnionymi do tego osobami nie ma do nich dostępu. Przesyłanie danych jest bezpieczne i profesjonalnie chronione, dzięki szyfrowaniu komunikacji pomiędzy komputerami. Wszystkie hasła i dane prywatne są poufne. Ponadto SSL gwarantuje integralność informacji. Oznacza to, że nie zostaną one zmienione w trakcie przesyłania. Podstawową funkcją certyfikatów SSL jest ochrona internautów przed: skasowaniem danych; kradzieżą haseł, numerów kart, kont i posługiwaniem się nimi; fałszowaniem danych; przestępstwami dokonywanymi na użytkownikach indywidualnych oraz całych systemach firm, organizacji i instytucji; kradzieżami danych niezbędnych do logowania do intranetów i ekstranetów oraz nowymi technikami phishingu

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl