Marka

Pamiętasz swoją pierwszą czapkę i szalik, które własnoręcznie wydziergała Twoja babcia?

W pompoms pomagamy wrócić Ci do tych cudownych i jakże nostalgicznych wspomnień. Od 2016 roku tworzymy piękne, stylowe i wygodne czapki, szaliki, kominy i opaski - w jakości “takiej, jak kiedyś”.

W naszej ofercie nie znajdziesz setek różnorodnych modeli, które są ładne dzisiaj, ale w następnym sezonie będą uznawane za niemodne. Nie znajdziesz również tanich produktów, które “drapią”, są niewygodne, uszyte ze sztucznych dzianin a do tego stracą swój urok już po pierwszym praniu.

Zamiast tego – na pom-poms.pl czeka na Ciebie to, co najważniejsze. Z pewnością nie jesteśmy Twoją babcią. Jednak tak, jak ona – dbamy o to, aby było Ci ciepło, wygodnie i żebyś po prostu czuła się w naszych produktach dobrze.

 

Otulamy troską i ciepłem

 

Może nie jesteśmy Twoją babcią, ale gwarantujemy, że do produkcji naszych wyrobów podchodzimy tak, jak ona.

 

W każdą czapkę, opaskę, szalik i komin wkładamy całe serce. Dzięki temu, obok stylu i komfortu - oferują one wysoką jakość. Taką, która zostanie z Tobą przez wiele sezonów.

 

Łączymy włoski kunszt z polskim profesjonalizmem

U nas design idzie w parze z jakością. Wszystkie produkty szyjemy bezpośrednio w Polsce - z przędzy dostarczanej przez wyselekcjonowane włoskie przędzalnie.

 

Zanim trafią na półki, a następnie - do Twoich rąk, przechodzą szczegółowy proces kontroli. Dzięki temu wiemy, że otulasz się tym, co ciepłe, wygodne, trwałe i niezwykle przyjemne w dotyku.

 

 

 

Dbamy o Ciebie i naturę

Wszystko, co robimy – robimy w zgodzie z naszymi wartościami. Przykładamy ogromną wagę nie tylko do jakości samych produktów, ale również tego, jak nasza działalność wpływa na całe otoczenie.

 

W związku z tym wybieramy wyłącznie ekologiczne przędze z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, które gwarantują brak substancji szkodliwych oraz potencjalnie szkodliwych.

 

Nasze produkty pakujemy za pomocą ekologicznych pudełek i metek, bawełnianych sznurków oraz biodegradowalnych foliopaków kurierskich.

 

Wszystkie niezbędne dokumenty firmowe drukujemy na ekologicznym papierze z recyklingu, a faktury przesyłamy jedynie w formie elektronicznej. W naszym biurze nie korzystamy z plastikowych butelek i opakowań, a wszystko, co tylko się da – przeznaczamy na recykling.

 

Dbamy także o zwierzęta, dlatego w naszej ofercie nie znajdziesz pomponów z futer naturalnych, a wełna pozyskiwana jest w sposób etyczny.

 


                            Nasze certyfikaty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl