Marka

Odpowiedzialna moda. Ta idea przyświecała nam, kiedy tworzyliśmy naszą markę w 2016 roku. Wszystkie nasze produkty są szyte i wykańczane wyłącznie w Polsce. Podczas produkcji czapek i szalików, jak również naszywek, etykiet, pudełek i metek korzystamy z usług lokalnych rzemieślników. Wierzymy, że tylko dzięki współpracy z najlepszymi możemy zaoferować Ci coś więcej niż zimowe akcesoria. Chcemy, aby każdy nasz produkt służył Ci przez wiele sezonów i stanowił opozycję dla masowych produkcji z krajów wschodnich. Tworzymy uniwersalne i ponadczasowe produkty dla osób, które nie ulegają trendom, ale trendy wyznaczają. Jakość i styl, zawsze górują ponad tym, co modne. W trosce o środowisko korzystamy wyłącznie z materiałów ekologicznych, a żaden z naszych produktów futerkowych nie jest, i nigdy nie był, pozyskiwany z futer naturalnych. W 2017 roku dołączyliśmy do programu Fur Free Retailer, gdzie stanowczo sprzeciwiamy się zabijaniu zwierząt na potrzeby przemysłu modowego. Doświadczenie zdobyte przy produkcji damskich czapek zimowych i szalików, pozwoliły nam na poszerzenie naszych kolekcji o czapki i szaliki dla najmłodszych. Jakość oraz bezpieczeństwo produktów są naszym priorytetem. Współpracujemy tylko i wyłącznie z włoskimi producentami przędzy, którzy mają wieloletnie doświadczenie, a jakość zastosowanych materiałów, potwierdzona jest certyfikatami i atestami. Chętnie pomożemy w wyborze idealnego modelu, dopasowanego do typu urody i kształtu twarzy. Jeśli jednak zakup w naszym sklepie nie będzie dla Ciebie satysfakcjonujący, zapewniamy szybki i bezproblemowy zwrot. Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą kolekcją, gdzie znaleźć możecie czapki zimowe damskie, czapki zimowe z pomponem, czapki wełniane, kominy wełniane, czapki dziecięce, wełniane szaliki damskie, zimowe kominy dziecięce z wełny merino extra fine, a także nasz flagowy produkt, cieszący się ogromną popularnością, czapki z wymiennymi pomponami.

 

 

 

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Wszystkie produkty szyjemy w Polsce, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Przędze, które wykorzystujemy do produkcji naszych wyrobów pochodzą z dwóch włoskich przędzalni z wieloletnim doświadczeniem na rynku tekstylnym. Wszystkie przędzę posiadają certyfikat Oeko- Tex Standard 100, co gwarantuje brak substancji szkodliwych oraz potencjalnie szkodliwych w składzie. Na każdym etapie produkcji nasze produkty poddawane są kontroli jakości. Nasza obecność w programie "Sklepy wolne od futer" gwarantuje, że nie znajdziecie w naszej ofercie pomponów z futer naturalnych.

 EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA

W każdym sezonie wprowadzamy nowe rozwiązania przyjazne środowisku: ekologiczne pudełka i metki, bawełniane sznurki do mocowania etykiet, biodegradowalne foliopaki kurierskie. Wszystkie niezbędne dokumenty firmowe drukujemy na ekologicznym papierze z recyklingu, przesyłamy do Was faktury i pozostałe dokumenty jedynie w formie elektronicznej, pudełka ze zwrotów przeznaczamy na recykling, a w biurze nie korzystamy z plastikowych butelek i opakowań. 

 

  

     

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl