Konkurs na nazwę nowej kolekcji czapek
Konkurs na nazwę nowej kolekcji czapek

1. Konkurs odbywa się na fanpage marki POMPOMS na Facebook.

2. Konkurs trwa od 5-7 listopada do godziny 20.

3. Do wygrania jedna czapka z nowej "świecącej" kolekcji marki Pompoms.

4. Konkurs polega na wymyśleniu nazwy serii nowych czapek, w języku angielskim, i wpisanie swojej propozycji w komentarzu pod postem konkursowym

5. Uczestnikiem konkursu może być każdy pełnoletni fan Pompoms na facebooku, mieszkający na terenie RP (wysyłka zagraniczna wygranej nie jest możliwa).

6. Komentarze wpisane po godzinie 20, 7 listopada nie będą brane pod uwagę.

7. Jedna osoba, może wpisać jedynie jedną propozycję. W przypadku wpisania większej ilości propozycji, uczestnik zostaje zdyskwalifikowany z konkursu.

8. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 8 listopada, poprzez umieszczenie posta na fb z ogłoszeniem zwycięskiej nazwy i imienia zwycięzcy. Wygrywa jedna osoba.

9. Zwycięzca jest zobowiązany do kontaktu w wiadomości prywatnej, i podanie swoich danych do wysyłki w przeciągu 3 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu.

10. Nagrodą jest czapka o wartości 99.90 zł oraz koszt jej wysłanie na wskazany adres na terenie Polski, listem poleconym ekonomicznym Pocztą Polską.

11 Nagroda nie może być zamieniona na ekwiwalent gotówkowy, przenoszona na osoby trzecie, nie podlega zwrotom, wymianą i reklamacją.

12. Organizatorem jest firma POMPOMS Karolina Kanik

13. Nagroda zostanie wysłana w przeciągu 7 dni roboczych na wskazany adres na koszt organizatora.

14. Organizator nie odpowiada za usługi Poczty Polskiej, w przypadku nieodebrania przez zwycięzce listu i zwrotu do organizatora, nagroda nie zostanie ponownie wysłana na koszt organizatora.

15. W kwestiach nieuregulowanych powyższym regulaminem, zastosowanie mają przepisy KC.

16. Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl