Konkurs. Wygraj pierwszą czapkę z kolekcji 2018/2019
Konkurs. Wygraj pierwszą czapkę z kolekcji 2018/2019

Konkurs na nazwę koloru dla nowej serii czapek. Liczymy na waszą kreatywność. Do wygrania pierwsza czapka z kolekcji 2018/2019. Powodzenia. Regulamin konkursu dostępny w poniższym wpisie. 

1. Konkurs odbywa się na fanpage marki POMPOMS na Facebook i Instagram.

2. Konkurs trwa od 25.02.2018-27.02.2018 do godziny 20.

3. Do wygrania czapka Flow z nowej  kolekcji marki Pompoms.

4. Konkurs polega na wymyśleniu nazwy koloru nowej serii czapek, w języku angielskim, i wpisanie swojej propozycji w komentarzu pod postem konkursowym

5. Uczestnikiem konkursu może być każdy pełnoletni fan Pompoms na Facebooku lub Instagramie, mieszkający na terenie RP (wysyłka zagraniczna wygranej nie jest możliwa).

6. Komentarze wpisane po godzinie 20, 27 lutego nie będą brane pod uwagę.

7. Jedna osoba, może wpisać jedynie jedną propozycję. W przypadku wpisania większej ilości propozycji, uczestnik zostaje zdyskwalifikowany z konkursu, w przypadku dwóch jednakowych odpowiedzi, pod uwagę brana jest wcześniejsza odpowiedź.

8. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 28 lutego, poprzez umieszczenie posta na fb i ig z ogłoszeniem zwycięskiej nazwy i imienia zwycięzcy. Wygrywa jedna osoba.

9. Zwycięzca jest zobowiązany do kontaktu w wiadomości prywatnej, i podanie swoich danych do wysyłki w przeciągu 3 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu.

10. Nagrodą jest czapka o wartości 89.90 zł oraz koszt jej wysłania, na wskazany adres, na terenie Polski, kurierem DPD, listem poleconym lub paczkomatem.

11 Nagroda nie może być zamieniona na ekwiwalent gotówkowy, przenoszona na osoby trzecie, nie podlega zwrotom, reklamacji i wymianie

12. Organizatorem jest firma POMPOMS Karolina Kanik

13. Nagroda zostanie wysłana w przeciągu 3 dni roboczych na wskazany adres na koszt organizatora.

14. Organizator nie odpowiada za usługi Poczty Polskiej, DPD, Inpost w przypadku nieodebrania przez zwycięzce nagrody i zwrotu do organizatora, nagroda nie zostanie ponownie wysłana na koszt organizatora.

15. W kwestiach nieuregulowanych powyższym regulaminem, zastosowanie mają przepisy KC.

16. Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl